Ev taşıma nakliyat firması firmamız diğer nakliyat firmaları gibi eşya başına ücret değil sizinle pazarlığımız

Ev taşıma nakliyat firması
Ev taşıma nakliyat firması

Evden Eve Nakliyat

Birlik Nakliyat Evden Eve Nakliyat ile yeni evinize taşınmak artık çok kolay… Evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz u..

Şehirler Arası Nakliyat

Birlik Nakliyat Nakliyat, profesyonel nakliye ekibiyle şehirler arası taşımacılıkta da hizmetinizdedir. Sizlere şehirler arası taşımacılık hiz..

Fabrika Taşımacılık

Herkesin mutlaka taşımacılık hizmetiyle ilgili işleri mutlaka olmaktadır. özellikle Kimileri tayin, atama durumlarından dolayı bu hizmete

Ofis Taşımacılığı

Büyüyen konut sektörü, artan refah seviyesi, ofis ve ev taşımanın zorluğu nedeni ile nakliye hizmeti alarak taşımacılık sektörünün ava..

Depolama

Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, fabrika taşıma hizmeti ve depolama gibi faaliyetler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her alanda

Paketleme

Ambalajlama Hizmetleri bölümümüzde bahsettiğimiz gibi paketleme yapılırken dikkat ettiğimiz önemli noktalar vardır; Kırılacak eşyala..

Ambalajlama

Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, fabrika taşıma hizmeti ve depolama gibi faaliyetler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her alanda

ev taşıma nakliyat nasıl yapılır?

İşe eşya listesi hazırlayarak başlayabilirsiniz. Bu eşyaları ‘’yeni evinize götürmek istedikleriniz’’ ve ‘’kullanmayacaklarım’’ olarak gruplandırabilirsiniz. Bu yöntem düzenli olmanıza yardımcı olur ve işlerinizi hızlandırır. Üstelik bu listeyi, nakliyat firmanızdan fiyat alırken de kullanabilirsiniz. Böylece eşyalarınıza uygun bir kamyon ve paketleme malzemeleri gelir.

Kullanmayacağınız eşyaları ayrı bir koliye veya odaya ayırabilirsiniz. bunu yaptığınızda gözünüzün önünde bir kalabalık oluşmasını engellemiş olursunuz. Kalabalık, işlerinizi daha yoğun gösterebilir ve strese girmenize neden olabilir. bunu önlemek de sizin elinizde.

Kolilerinizi etiketlemek de bir başka önemli noktalardan. Taşınma süreci bittikten sonra eşyalarınızı hızlı bulup yerleştirmeniz işinizi kolaylaştırır. Bunun için kolileri etiketlemeye özen gösterin. Bu, taşıyıcı firmanın da işlerini kolaylaştırır. Taşıyıcı firmanın, kolilerin içinde ne olduğunu bilmesi taşırken daha özenli olmalarını sağlar. Ayrıca kolilerin gideceği odayı bulmalarını da kolaylaştırır. Kolilerin üzerine etiket dışında kısa bilgiler de yazabilirsiniz. Böyle yaparsanız mutfak eşyalarınız banyolarda sürünmemiş olur. Kolinize ‘’Dikkat Kırılabilir!’’, ‘’ Dikkat Elektronik Eşya’’, ‘’Lütfen Dikkatli Taşıyın’’ gibi bilgilendirici etiketler de yapıştırabilirsiniz. Mutfak , banyo ve salon dışında odaların etiketlerini de ayrı hazırlamalısınız. Örneğin çocuğunuz varsa çocuk odasının eşyalarını ayrı bir koliye koyup üzerine ‘’Çocuk Odası İçin’’ yazmanızda fayda var.