evden eve elazığ


Ev Taşıma Hizmetimiz Neleri Kapsar

 • Evden eve elazığ  Eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve paketlerinin açılması gibi tüm süreci yukarıdan aşağıya yönetebiliriz.
 • Bizimle iletişime geçmeden size tahmini bir fiyat verecek, kullanımı kolay Evden Çıkarma hesaplayıcısı
 • Üst Düzey Kaldırmalar sizi tamamen sigortaladı ve her zaman müşterilerinin çıkarlarını korumak için çalışır
 • İhtiyaçlarınıza göre ek fırsatlar ve hizmetler sunabiliriz

O nasıl çalışır?

 1. Bize bir istek gönderiyorsunuz ve ücretsiz bir anket düzenliyoruz (Sizin için uygunsa uzaktan yapılabilir). Dilerseniz fiyat hesaplamak için ev taşıma hesaplayıcımızı kullanabilir ve teklif formu aracılığıyla sorgunuzu gönderebilirsiniz.
 2. Nakliye uzmanlarımız, malların paketlenmesi ve nakliyesi ile ilgili tüm seçenekleri sizinle görüşecektir.
 3. Her şey netleştiğinde, sizinle birlikte bir taşınma tarihi belirleyeceğiz.
 4. Ekibimiz Birleşik Krallık’taki evinize gelecek, önceden paketlenmiş kutularınızı ve eşyalarınızı paketleyecek veya alacak ve bunları araçlara yükleyecektir.
 5. Ev eşyalarınızı güvenle yeni yerlerine taşıyoruz.
 6. Boşaltmadan sonra isterseniz, sizin için her şeyi de açabiliriz.

Diğer Nakliyat Şirketlerinin Size Söylemeyecekleri

birlik nakliyatın amacı, yüksek kaliteli bir taşınma hizmeti yaratmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bunu yapmak için müşterilerimizle – sizinle – dürüst bir konuşma yapmamız ve sizi evden taşınmayla ilgili bazı taşınma özellikleri hakkında bilgilendirmemiz gerekiyor:

 • Gizli masraflar yoktur, nihai maliyet hesaplanırken taşınmadan önce sizinle tartıştığımız her şey dikkate alınır. Ancak bunun işe yaraması için bize neyin taşınması gerektiği ve konumu hakkında kesin bilgi vermeniz gerekir. Buradaki endişe, kutularınızın aniden daha fazla olması veya fazladan mobilya eklediyseniz, anlaşmamızda belirlenen zaman çerçevesi ve fiyat dahilinde hareketi gerçekleştirememe ihtimalimizdir. Unutmayın, her şey bize verdiğiniz bilgilere göre hesaplanıyor.

  evden eve elazığ
  evden eve elazığ
 • Hareket halindeki araçlar izin verilen brüt ağırlıklarını geçmediği sürece, yer değiştirmemizi istediğiniz kutu sayısında bir sınırlama yoktur. Daha fazla bilgi için filomuzun özelliklerine bakın .
 • Mobilyaların demontajı/montajı veya ev temizliği gibi ek işlerinizi taşınma gününden önce bize bildirmeye çalışırsanız, bunu dikkate alabiliriz. Bazı ekstra hizmetlerin yalnızca İngiliz başkentinin topraklarında sunulduğunu unutmayın.
 • Gazlı olanlar hariç tüm cihazları sizin için bağlayabilir ve bağlantısını kesebiliriz. Bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve çamaşır makinesi gibi şeyler nakliyecilerimiz tarafından kolaylıkla halledilir. Yine de duvarları delmiyoruz ve bizimle önceden düzenlemedikçe resimlerinizi asamıyoruz. Bu gibi durumlarda, Üstten Kaldırmalar bunu profesyonelce yapacak bir tamirci sağlayacaktır. Gazlı cihazlarınızı bağlamak için bir gaz güvenliği mühendisi bulmanıza da yardımcı olabiliriz.

SSS

1. Bir ev taşıma maliyeti ne kadardır?

Karmaşıklığa, malların boyutuna, müşterinin gereksinimlerine ve mesafeye bağlı olarak 200tl+KDV ile 2-3.000tl+KDV arasında olabilir. Emlak araştırmasının ardından size bir tahminde bulunabileceğiz. Dilerseniz yurt içi taşınmanızın maliyeti hakkında daha iyi bir fikir edinmek için ev taşıma hesaplayıcımızı kullanabilirsiniz.

2. Mobilyalarımı sökmekte sorun yaşarsam bana yardım eder misiniz?

Elbette, nakliyecilerimiz temel araçlarla donatılmıştır, bu nedenle mobilyalarınızı demonte etmek için mükemmel bir kapasiteye sahiptirler. Ancak, yurt içi yer değiştirmenin zaman çerçevesini karıştırmamak için bizi önceden bilgilendirmeniz gerekir.

3. Siz gelmeden önce özel bir şey yapmam gerekiyor mu?

Taşınma gününde ekiplerimiz tüm eşyalarınızı yüklemek ve boşaltmak için yerinize erişebilmelidir. Ev sahiplerinizle ve komşularınızla önceden konuşun ve olacakları onlara bildirin. Güvenli park yeri ve bir izne ihtiyacınız varsa, hareket koordinatörünüzü bilgilendirmeniz yeterlidir. Bunu yerel konseyinizle birlikte ayarlayacağız. Herhangi bir aksama ve sürprizle karşılaşmamak için her şey varışımızdan önce yapılmalıdır.

Ev Taşıma İpuçları

1. Hareketli kutuların ağırlığını aklınızda bulundurun

Sağlık ve güvenlik önerileri, bir kutunun sorunsuz bir şekilde kaldırılıp istiflenmesi için 20 kg’ı geçmemesi gerektiğini belirtir. Ancak, daha büyükse, “AĞIR” olarak işaretlenmeli ve kamyona veya minibüse yerleştirildiğinde temel olarak kullanılmalıdır. Bütünlüklerini korumak ve alttakileri ezilmekten korumak için 5 veya 6’dan fazla kasa istiflenmemesi tavsiye edilir. Bu nedenle iyi bir nakliyeci, araca mobilya ve kutu karışımı yükler ve sadece kasalarla sıra yapmaktan kaçınır.

2. Eşyalarınızın tamamının taşınıp taşınamayacağını kontrol edin

Özellikle güvenlik düzenlemeleri nedeniyle taşıyamadığımız birkaç şey var. SSS sayfamızda bir liste görebilir veya taşınma koordinatörünüze bunları sorabilirsiniz. Bu şekilde düzgün bir şekilde hazırlanabilir ve bunları satabilir veya imha edebilirsiniz.

3. Bir profesyonel gibi paketleyin

Kıyafetleriniz ve eşyalarınız için kullanabileceğiniz birçok kutu çeşidi vardır. Mobilyalarınızı korumak için streç film kullanın, daha değerli parçalar için balonlu naylon da ekleyebilirsiniz. Her şey buna göre etiketlenmelidir. Bir şeyi söküyorsanız, daha küçük parçaları kilitli torbalara koyun ve daha büyük parçalara sabitlemek için bant kullanın. Bu şekilde onları kaybetmeyecek ve cıvataların ve somunların tam olarak nereden geldiğini bileceksiniz.

4. Cihazlarınızı hazırlayın

Nakliyecilerimiz çamaşır makinesinin bağlantısını kesmek gibi temel konularda size yardımcı olabilirken, diğer beyaz eşyaların biz gelmeden önce hazırlanması gerekir. Buzdolabı ve derin dondurucular yüklenmeden önce fişten çekilmeli, buzları çözülmeli ve temizlenmelidir. Şebeke bağlantıları gibi daha ciddi işler için sertifikalı bir elektrikçi veya tesisatçı almanızı öneririz. kullanabileceğiniz eksiksiz bir ev taşıma rehberine sahiptir. Burada kaç nakliyeciye ihtiyacınız olacağından ve hangi aracı kiralayacağınızdan piyanonuzu nasıl paketleyeceğinize kadar her şeyi bulacaksınız.

Comments are disabled.